Szukacie idealnej lampy sufitowej do urządzanego mieszkania? Nie wiecie, jakie są globalne trendy? Przygotowaliśmy krótkie zestawienie, w którym znajdziecie lampy sufitowe zgodne ze światowymi trendami wnętrzarskimi.

Jeśli z uwagą śledzicie wnętrzarskie nowinki i chcecie wiedzieć, jakie lampy sufitowe królować będą w 2021 roku, poniższe zestawienie potraktujcie jako lekturę obowiązkową. Lampy sufitowe stanowią podstawę systemu oświetlenia w większości domów i mieszkań. Doskonale nadają się do niskich wnętrz. Oprócz oczywistej funkcji użytkowej, pełnią ważną rolę dekoracyjną. Dopełniają cały wystrój, podkreślają jego unikatowy charakter oraz budują w pomieszczeniach pożądaną atmosferę, dlatego decyzję o ich zakupie warto dobrze przemyśleć. Dla szukających inspiracji, wybraliśmy kilka designerskich propozycji oświetlenia montowanego pod sufitem.

Lampy 2w1 (wiszące lub sufitowe) ANKA

Nasze zestawienie otwierają zaskakujące nie tylko designem, ale także funkcjonalnością lampy wiszące z kolekcję ANKA. Dekoracyjna rura, w której poprowadzono kabel, składa się z 4 odcinków o różnych długościach, umożliwiając skrócenie lampy tak, aby wisiała np. bezpośrednio pod sufitem. Dynamiczna, geometryczna konstrukcja z kulistymi kloszami z przydymionego szkła idealnie wpisuje się w futurystyczny trend. Do wyboru pozostają wersje z 10, 14 i 21 punktami świetlnymi.

Oryginalne i designerskie lampy sufitowe DUDEN

Lampa sufitowa DUDEN prezentuje się oryginalnie i designersko, dodając wnętrzom eleganckiego, wyrazistego i nowoczesnego wydźwięku. Posiada złotą, stalową konstrukcję z podwójnymi, biało-transparentnymi kloszami. Technologia LED zapewnia ciepły, przyjazny blask. Model jest dostępny w wersji z 6 lub 8 punktami świetlnymi.

Geometria + czerń w kolekcji lamp ANOSI

Lampy sufitowe ANOSI posiadają geometryczny, nowoczesny design. Zbudowane są z podłużnych, czarnych opraw z metalu i tworzywa. Dzięki technologii SMD LED są energooszczędne i świecą mocnym, przyjaznym, naturalnym światłem. Do wyboru pozostają 2 wersje: z 3 i 6 źródłami światła.

Lampy sufitowe XERA – alternatywa dla oświetlenia wpuszczanego w sufit

Lampy pod sufitem z metalową, kolorową oprawą są nowoczesne, proste i stonowane. Optymalnie rozświetlają wnętrza bez narzucania wystroju. Do wyboru pozostają 2 średnice (8,5 cm i 15 cm) oraz 3 kolory (biel, czerń i szarość).

AGERA – ruchoma alternatywa dla klasycznych plafonów

Lampy sufitowe z kolekcji AGERA dostępne są w 3 rozmiarach (średnice: 30, 40 lub 50 cm) oraz 2 kolorach (biel lub czerń). Zapewniają wyraziste, przyjazne światło (SMD LED). Posiadają ruchomy klosz, który można ustawić pod kątem, aby doświetlić wybrane strefy pomieszczenia.

Sufitowe reflektorki TRAFIK

Na końcu zestawienia czeka na Was nowość – aluminiowe, ruchome reflektory sufitowe SMD LED z dwusegmentową konstrukcją, która pozwala manewrować kierunkiem padania światła. Lampy oferowane są w 2 mocach (7W lub 12W) oraz 2 kolorach (biel lub czerń).

Mamy nadzieję, że wśród powyższych propozycji uda się Wam znaleźć modne i perfekcyjnie dopasowane lampy sufitowe do (s)tworzonych aranżacji.