Salon to najbardziej reprezentacyjne miejsce w domu, więc warto, aby znalazło się w nim miejsce na kilka ciekawych bibelotów. Najładniej będą prezentowały się wyeksponowane na półkach wiszących, w szklanych witrynach lub na szafkach RTV, choć oczywiście jako dodatek do stylowej konsoli czy kominka również zwrócą na siebie uwagę każdego gościa wkraczającego do salonu.

Jak urządzić salon z modnymi dodatkami?

Bez względu na to, jaki styl salonu wybierzesz w swoim domu, warto pomyśleć o ciekawych dodatkach – bardziej funkcjonalnych lub tylko czysto ozdobnych. Wprowadzą one trochę życia do Twojego wnętrza i pozwolą podkreślić jego wyjątkowy charakter. W sklepie https://www.sklep.dastal.com.pl znajdziesz wiele bardzo ciekawych ozdób, które wyróżnia niebanalny design. Takich na pewno nie znajdziesz w wielu współczesnych domach! To między innymi dodatki słynnej firmy Lene Bjerre, fantastyczne tkaniny ozdobne, na przykład bieżniki czy poduszki, elementy metaloplastyki, ceramika ozdobna i wiele innych wyrobów. Wykorzystywane tu surowce charakteryzuje klasyczna szlachetność i ponadczasowość, co sprawia, że idealnie pasują one zarówno do wnętrz rustykalnych, klasycznych, jak i bardzo nowoczesnych – bo każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Jakie dodatki warto mieć?

Postaw na ciekawe tkaniny, najlepiej te z naturalnych włókien, które podkreślą Twoje przywiązanie do natury i ekologii. Fantastyczne figurki wprowadzą do Twojego mieszkania trochę ciepła i nawiążą do konkretnego motywu – na przykład zwierzęcego lub roślinnego. Piękne tkaniny w niemal namacalny sposób zaprowadzą w domu miłą atmosferę przypominającą dom naszej babci, ale we współczesnej wersji. Drobiazgi wysokiej jakości kupuje się na lata i służą one zdobiąc dom i nadając mu charakteru. Dlatego właśnie, zamiast kupowania tanich ozdób z sieciówek, które każdy ma u siebie w domu w takim czy innym wydaniu, lepiej pomyśleć o czymś solidniejszym, o designie przemyślanym na wiele lat do przodu, nie nudzącym się po tygodniu. Gazetniki, kwietniki, doniczki, akcesoria kominkowe i inne dekoracje Dąstal z pewnością odmienią Twój salon!