Na stronie internetowej producenta okien istnieje zakładka wycena okien kalkulator, która umożliwia szybkie wyliczenie jaki jest koszt okien. W ten sposób klient może sam sobie wyliczyć ile zapłaci za swoją okna w danej firmie.

wycena okien kalkulator

Jest to duże uproszczenie, ponieważ nie musi dzwonić na infolinię czy stawiać się w punkcie sprzedaży i pytać o wycenę. Jeśli klient chce porównać cenę okien w różnych sklepach to naprawdę zajęło by ki to dużo czasu jeśli by miał pytać w każdym punkcie sprzedaży. A tak może zaoszczędzić swój czas i zrobić to online. Może to zrobić w tzw. międzyczasie.

Okna kalkulator

Czyli nie traci swojego czasu tylko zrobi to np. w przerwie od pracy czy stojąc w korku czy jedząc posiłek. Jest to także oszczędność pieniedzy, ponieważ nie musi jechać specjalnie do danego punktu sprzedaży. W dużych miastach odległości od punktów sprzedaży są naprawdę duże. Do tego trzeba doliczyć korki. Zatem koszt przejazdu jest dosyć spory. Okna kalkulator to naprawdę duża oszczędność na różnych płaszczyznach, dlatego warto z tego korzystać gdy tylko jest możliwość. Warto wiedzieć takie rzeczy i korzystać z nich.