Rolety wewnętrzne

Coraz więcej osób rezygnuje z dekorowania okien w tradycyjny sposób, czyli za pomocą firanek i zasłon. Obecnie rządzą rolety wewnętrzne, które cieszą się największą popularnością. Wnętrze domu odzwierciedla osobiste gusta i styl. Dlatego warto o niego zadbać w pełnym zakresie. Decydując się na rolety wewnętrzne pokazujesz, że zależy Ci nie tylko na praktycznych rozwiązaniach, ale też że dekoracja okna ma dla Ciebie znaczenie. Oferujemy wiele rodzajów rolet:  rolety rzymskie  rolety dzień-noc  rolety mini  rolety w kasecie i wiele innych. Każde z nich możesz dopasować pod względem rozmiaru, koloru oraz rodzaju zastosowanego materiału.

rolety w kasecie

 
Rolety wewnętrzne, oprócz zróżnicowanego designu, charakteryzują się też prostotą montażu. Istnieje możliwość zamontowania kasety kryjącej zarówno bezpośrednio do ściany, jak i do ramy okna. Bez względu na wybór, jakiego dokonasz, możesz być pewny, że nie pojawią się żadne uszkodzenia. Z powodzeniem więc możesz montować rolety także w mieszkaniach wynajmowanych, a potem zdjąć je bez najmniejszego problemu i zabrać do nowego lokum. Jeśli chcesz poznać pełną ofertę rolet przeznaczonych do wnętrz, koniecznie odwiedź nasz salon w mieście Warszawa.
 
Przekonaj się, że rolety to praktyczne i dekoracyjne rozwiązanie dla każdego domu – również dla Twojego. Wybierz ten rodzaj, który najbardziej odpowiada Twoim upodobaniom. Nasz doświadczony personel czeka na Ciebie i chętnie pomoże Ci w wyborze.